امداد خودرو در ارومیه

 

شرکت پیشگامان رخش پارسیان آمادگی خود را برای انجام هرگونه امداد رسانی به هموطنان عزیز خود در استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه اعلام می دارد. برای بهره مندی از خدمات امداد خودرو در ارومیه توسط شرکت پیشگامان رخش پارسیان کافیست با ما تماس بگیرید.

 

خودرو بر در ارومیه

 

امداد خودرو ارومیه

با تماس با شرکت پیشگامان رخش پارسیان ما در اسرع وقت خود را به شما رسانده و خدمات امداد خودرو ارومیه را ابتدا با عیب یابی و تعمیر در محل به انجام می رساند. چنانچه مشکل در محل رفع نشد و نیاز به تعمیرگاه تخصصی و تجهیزات بیشتری داشت، خودو به تعمیرگاه جهت انجام خدمات بعدی انتقال پیدا خواهد کرد.

 

امداد خودرو سیار در ارومیه

در هنگام مواجهه با مشکل و عیب در خودرو و عدم دسترسی به تعمیرگاه خودرو، هیچ چیز بهتر از یک شرکت امداد خودرو سیار در ارومیه نیست. شرکت پیشگامان رخش پارسیان خدمات خود را به صورت سیار ارائه داده و در صورت نیاز خودرو به تعمیرگاه منتقل می گردد.

 

امداد خودرو شبانه روزی در ارومیه

شما عزیزان می توانید برای استفاده از خدمات امداد خودرو در ارومیه در شرکت پیشگامان رخش پارسیان به صورت شبانه روزی و در هر ساعت از شبانه روز با ما در تماس باشید. بنابراین در هر روز و ساعت که با ما تماس بگیرید، ما برای ارائه خدمات به شما عزیزان آماده هستیم.

 

شماره امداد خودرو در ارومیه

برای تماس با شرکت پیشگامان رخش پارسیان جهت خدمات امداد خودرو در ارومیه با شماره های زیر در تماس باشید.

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

آدرس : تهران ، تهرانسر ، بلوار لاله ، نبش نفت شمالی ، پلاک ۱۷۴، طبقه ۶ ، واحد ۱۱

 

 

 

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید