امداد خودرو در بندرعباس

 

امداد خودرو یکی از ضروریات مهم برای هر خودرویی است. شرکت پیشگامان رخش پارسیان با داشتن انواع تجهیزات و خودروهای استاندارد آماده ی خدمت رسانی به هموطنان خود در استان هرمزگان و شهر بندرعباس می باشد. انواع خدمات امداد خودرو در بندر عباس در این شرکت با کیفیت بالا و قیمت مناسب قابل انجام است.

 

امداد خودرو در بندرعباس

 

امداد خودرو شبانه روزی بندرعباس

شرکت پیشگامان رخش پارسیان خدمات امداد خودرو خود را به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه می دهد. بنابراین در هر ساعت از شبانه روز دچار که خودروی شما دچار مشکل شده و نیاز به امداد پیدا کردید ، می توانید با شماره های ما تماس گرفته تا به خدمت رسانی بپردازیم.

 

امداد خودرو سایپا بندرعباس

خدمات امداد خودرو سایپا در بندر عباس نیز در تخصص شرکت پیشگامان رخش پارسیان می باشد. پس اگر به علت نقص فنی خودرو دیگر قابل حرکت نبود از انجام عملیاتی که در آن تخصصی ندارید بپرهیزید و برای امداد رسانی به انواع خودرو سایپا و ... با شرکت پیشگامان رخش پارسیان در تماس باشید.

 

امداد خودرو هیوندای بندر عباس

هیوندای یکی از برندهای خودروی معروف و بسیار پر طرفدار است. شما عزیزان برای بهره مندی از خدمات امداد خودرو هیوندای در بندر عباس نیز با ما تماس گرفته و درخواست خود را ارائه دهید. ما سابقه طولانی و کارمندان مجرب و کاراموزده در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان، خود را به شما می رسانیم.

 

امداد خودرو بندرعباس

برای برخورداری از خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب ما در شرکت پیشگامان رخش پارسیان و ارائه خدمات امداد خودرو بندرعباس ازجمله خدمات مکانیک سایر، تعویض لاستیک، تعویض لنت، باطری به باطری، سوخت رسانی و ... با ما در تماس باشید.

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

آدرس : تهران ، تهرانسر ، بلوار لاله ، نبش نفت شمالی ، پلاک ۱۷۴، طبقه ۶ ، واحد ۱۱

 

 

 

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید