امداد خودرو در تبریز

 

 

شاید بدترین اتفاقی که ممکن است برای هر کسی در هنگام رانندگی با خودرو بیفتد، ایجاد نقص فنی در خودرو، توقف ناگهانی، و عدم امکان حرکت خودرو باشد. امداد خودرو در تبریز در شرکت پیشگامان رخش پارسیان آماده ی ارائه ی خدمات در چنین مواقعی به منظور کمک رسانی به هموطنان عزیزمان در تبریز می باشد.

 

امداد خودرو در تبریز

 

امداد خودرو تبریز

خدمات امداد خودرو در تبریز شامل امداد رسانی به خودرو، تعمیر خودرو در محل، خدمات باطری در محل، حمل خودرو به تعمیرگاه در صورت نیاز و ... می باشد. جهت بهره مند شدن از انواع خدمات شرکت پیشگامان رخش پارسان جهت امداد خودرو در تبریز با ما در تماس باشید.

 

امداد خودرو آذربایجان شرقی

خدمات شرکت پیشگامان رخش پارسیان محدود به امداد خودرو در تبریز نیست و تمام عزیزان ساکن استان آذربایجان شرقی و شهرستان های آن می توانند جهت دریافت خدمات امداد خودرو در تبریز توسط شرکت پیشگامان رخش پارسیان با ما تماس حاصل نمایند.

 

امداد خودرو شبانه روزی تبریز

شرکت پیشگامان رخش پارسیان به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان بوده و به خدمات امداد خودرو در تبریز می پردازد. هزینه مناسب، سرعت عمل بالا و کیفیت مناسب از دیگر ویژگی های خدمات شرکت پیشگامان رخش پارسیان می باشد که شما می توانید جهت برخورداری از این مزایا با ما تماس بگیرید.

 

شماره امداد خودرو در تبریز

جهت ارائه ی خدمات امداد خودرو در تبریز از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید:

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 

 

امداد خودرو سایپا در تبریز ، امداد خودرو تبریز تلفن ، امداد خودرو سایپا تبریز ، امداد خودرو ایران تبریز ، نمایندگی امداد خودرو در تبریز ، امداد خودرو سیار در تبریز ، امداد خودرو سیار تبریز

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

آدرس : تهران ، تهرانسر ، بلوار لاله ، نبش نفت شمالی ، پلاک ۱۷۴، طبقه ۶ ، واحد ۱۱

 

 

 

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید