امداد خودرو در تهران

 

 

تصور کنید در جاده و یا هر جای دیگری در حال رانندگی هستید و دچار تصادف یا نقص فنی خودرو می شوید. چه تصادف کوچک باشد و چه بزرگ ممکن است خودتان به تنهایی نتوانید مشکل را حل کنید و یا خودرو اصلا دیگر قادر به ادامه ی حرکت نباشد. در این هنگام است که باید با امداد خودرو در تهران تماس بگیرید و از خدمات آن استفاده کنید.

 

امداد خودرو سیار در تهران

اگر در هر ساعت از شبانه روز که این اتفاق برای شما بیفتد؛ با شرکت پیشگامان رخش پارسیان تماس بگیرید؛ در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل شما رسانده و اقدامات امداد خودرو در تهران را به صورت سیار و با بالاترین کیفیت و کم ترین قیمت به شما عزیزان ارائه خواهد کرد.

 

امداد خودرو در تهران

 

امداد خودرو تهران

شرکت پیشگامان رخش پارسیان سابقه ای طولانی در زمینه امداد خودرو تهران داشته و در بین مشتریان خود بسیار خوشنام است. از عمده ویژگی های شرکت پیشگامان رخش پارسیان که مشتریان خود را راضی و وفادار به خود نگه داشته می توان به سرعت بالا، کیفیت مناسب، قیمت پایین، مشاوره رایگان، مشتری مداری و امداد خودرو در تهران به صورت شبانه روزی و ... اشاره کرد.

 

خدمات امداد خودرو در تهران

خدمات امداد خودرو در تهران در شرکت پیشگامان رخش پارسیان شامل موارد زیر می گردد که در محل انجام شده و در صورت برطرف نشدن مشکل به تعمیرگاه منتقل می شود :

باتری به باتری

پنچرگیری

تعویض لاستیک

تعویض دیسک و صفحه کلاج

بنزین و گاز رسانی

تعویض سیم کلاج

تعویض سیم گاز

تعمیر و تعویض پمپ بنزین

و بسیاری موارد دیگر که با تضمین کم ترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می گردد.

 

امداد خودرو سراسری

شرکت پیشگامان رخش پارسیان امداد خودرو سراسری می باشد که هم در تمام نقاط کشور و هم در تمام نقاط تهران شعبه داشته و خدمات امداد خودرو در تهران و سایر شهرها را ارائه می کند.

 

امداد خودرو شبانه روزی در تهران

همانطور که در بخش قبل توضیح دادیم؛ شرکت پیشگامان رخش پارسیان خدمات امداد خودرو را در تمام نقاط شهر تهران و به صورت شبانه روزی انجام می دهد. بنابراین از هر نقطه ی تهرانو در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ما تماس بگیرید. ما در اسرع وقت به کمک شما می شتابیم.

 

شماره امداد خودرو در تهران

برای بهره مندی از خدمات امداد خودرو در تهران توسط شرکت پیشگامان رخش پارسیان با شماره های زیر در تماس باشید.

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 

 

امداد خودرو در تهرانپارس ، امداد خودرو در تهران جنت آباد جنوبی ، امداد خودرو تویوتا در تهران ، امداد خودرو تهرانپارس ، امداد خودرو تهران سیار ، امداد خودرو سیار تهران ، امداد خودرو تهران تلفن ، امداد خودرو تهران شماره ، امداد خودرو تهران پاسداران ، شماره امداد خودرو تهران ، امداد خودرو ایران خودرو ، امداد خودرو شبانه روزی تهران

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

آدرس : تهران ، تهرانسر ، بلوار لاله ، نبش نفت شمالی ، پلاک ۱۷۴، طبقه ۶ ، واحد ۱۱

 

 

 

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید