امداد خودرو در مازندران

 

 

شرکت پیشگامان رخش پارسیان ارائه دهنده ی انواع خدمات امداد خودرو، آمادگی خود جهت امداد رسانی به هموطنان عزیز خود در استان مازندران را اعلام می کند. خدمات امداد خودرو در مازندران در شرکت پیشگامان رخش پارسیان از کیفیت بسیار مطلوب و مناسبی برخوردار بوده و با کم ترین قیمت عرضه می گردد.

 

امداد خودرو در مازندران

 

امداد خودرو مازندران

چنانچه خودروی شما عزیزان در هر نقطه از استان مازندران که دچار سانحه و آسیب شد و قادر به ادامه حرکت نبود، می توانید با تماس با ما اطمینان پیدا کنید که در سریع ترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و به رفع عیب خودروی شما خواهیم پرداخت.

 

امداد خودرو شبانه روزی در مازندران

در شرکت پیشگامان رخش پارسیان زمان و ساعت معنایی ندارد، چرا که خدمات امداد خودرو در مازندران در شرکت پیشگامان رخش پارسیان به صورت شبانه روزی انجام می شود. بنابراین بدون توجه به ساعت و زمان می توانید با ما در تماس باشید و از خدمات امداد خودرو در مازندران استفاده کنید.

 

امداد خودرو سیار در مازندران

همچنین علاوه بر خدمات شبانه روزی شرکت پیشگامان رخش پارسیان، خدمات سیار نیز در این شرکت ارائه می گردد که به این منظور می توانید در هر کجا که هستید با ما تماس بگیرید. شرکت پیشگامان رخش پارسیان به سرعت خود را به محل شما رسانده و یاری و کمک شما عزیزان می شتابد.

 

شماره امداد خودرو در مازندران

برای برخورداری از خدمات امداد خودرو در مازندران در شرکت پیشگامان رخش پارسیان با شماره های زیر در تماس باشید.

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

آدرس : تهران ، تهرانسر ، بلوار لاله ، نبش نفت شمالی ، پلاک ۱۷۴، طبقه ۶ ، واحد ۱۱

 

 

 

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید