امداد خودرو در مشهد

 

 

این روزها امدادرسانی یکی از امور و وظایف مهم انسان هاست. وظیفه شرکت پیشگامان رخش پارسیان نیز امداد خودرو در مشهد می باشد که پیوسته در تلاش این امر مهم و وظیفه انسانی خود را به نحو احسن به انجام برساند. توسط یک تماس با شرکت پیشگامان رخش پارسیان از خدمات بی نظیر امداد خودرو در مشهد توسط این شرکت بهره مند شده و به راحتی و در اسرع وقت مشکل خود را برطرف نمایید. کادر مجرب و حرفه ای و ماشین های استاندارد از ویژگی های مهم این شرکت می باشد.

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 

امداد خودرو در مشهد

 

امداد خودرو مشهد

هر زمان در شبانه روز که در حال رانندگی با خودروی خود هستید و به دلایل مختلف نیاز به امداد خودرو مشهد پیدا کردید با ما تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و خدمت رسانی نماییم. شرکت پیشگامان رخش پارسیان خدمات امداد خودرو در مشهد را با بالاترین کیفیت و پیشرفته ترین تجهیزات به انجام می رساند که رضایت مشتریان عزیز خود را به همراه دارد.

 

خدمات امداد خودرو مشهد

امداد خودرو در مشهد در شرکت پیشگامان رخش پارسیان شامل خدمات زیر می گردد :

تعمیر در محل

حمل خودرو به تعمیرگاه

حمل خودرو به مراکز بیمه

و ...

 

هزینه امداد خودرو در مشهد

به دلیل وجود بارگاه امام رضا (ع) در شهر مشهد همه روزه مسافران زیادی از تمام نقاط کشور به این شهر سفر می کنند. یکی از مسائل مهم برای مسافران نیز هزینه امداد خودرو در مشهد می باشد. همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم هزینه امداد خودرو در مشهد توسط شرکت پیشگامان رخش پارسیان بسیار پایین است. پس با آرامش خیال امداد خودرو در مشهد را به این شرکت بسپارید و از زیارت و سفر خود به مشهد مقدس لذت ببرید.

 

 

امداد خودرو مشهد شماره ، شماره تلفن امداد خودرو در مشهد ، امداد خودرو سیار مشهد ، امداد خودرو شبانه روزی مشهد ، امداد خودرو شبانه روزی در مشهد ، شماره امداد خودرو در مشهد ، تلفن امداد خودرو در مشهد ، شماره تماس امداد خودرو در مشهد ، ادرس امداد خودرو در مشهد ، شرکت امداد خودرو در مشهد ، شماره امداد خودرو مشهد ، دفتر امداد خودرو مشهد ، شرکت امداد خودرو مشهد ، تلفن امداد خودرو مشهد ، امداد خودرو مشهد شماره تلفن ، امداد خودرو ام وی ام در مشهد ، امداد خودرو سایپا در مشهد ، امداد خودرو سیار در مشهد ، امداد خودرو سیار مشهد

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

آدرس : تهران ، تهرانسر ، بلوار لاله ، نبش نفت شمالی ، پلاک ۱۷۴، طبقه ۶ ، واحد ۱۱

 

 

 

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید