حمل خودرو در ارومیه

 

شرکت پیشگامان رخش پارسیان با ارئه خدمات حمل خودرو در سراسر کشور ، خدمت رسانی به هموطنان عزیز خود در استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه را نیز به انجام می رساند. چنانچه نیاز به حمل خودرو در ارومیه پیدا کرده اید و به دنبال شرکتی هستنید که این خدمات را با کیفیت و سرعت برتر به انجام برساند، درست انتخاب کرده اید. کافیست با ما تماس گرفته و درخواست خود جهت حمل خودرو در ارومیه را ثبت نمایید تا خود را آماده خدمت رسانی به شما نماییم.

 

حمل خودرو در ارومیه

 

حمل خودرو شبانه روزی در ارومیه

خدمات با کیفیت شرکت پیشگامان رخش پارسیان به صورت شبانه روزی بوده و شما می توانید در تمام ساعات شبانه روز با ما تماس بگیرید. خدمات حمل خودرو در ارومیه در شرکت پیشگامان رخش پارسیان توسط تیم حرفه ای و مجرب و با سابقه ای طولانی به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

 

حمل خودرو از ارومیه به تهران

در شرکت پیشگامان رخش پارسیان خدمات حمل خودرو از ارومیه به تهران و بالعکس و همچنین خدمات حمل خودرو از ارومیه به دیگر نقاط کشور عزیزمان نیز قابل انجام است. هر فردی حداقل یک بار و به هر دلیلی نیاز به حمل خودرو از شهر خود به تهران پیدا می کند، پس بهتر است این امر یعنی حمل خودرو از ارومیه به تهران را به یک تیم حرفه ای بسپارید.

 

هزینه حمل خودرو در ارومیه

برای بررسی هزینه حمل خودرو در ارومیه به اطلاعاتی از قبیل مسافت، نوع خودرو، نوع تجهیزات و ... نیاز است تا این هزینه برآورد شود. اما در شرکت پیشگامان رخش پارسیان هزینه حمل خودرو در ارومیه بسیار پایین است، پس با خیال راحت از قیمت پایین با ما تماس بگیرید.

 

حمل خودرو ارومیه

برای حمل خودرو در ارومیه توسط کادر مجرب شرکت پیشگامان رخش پارسیان می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

آدرس : تهران ، تهرانسر ، بلوار لاله ، نبش نفت شمالی ، پلاک ۱۷۴، طبقه ۶ ، واحد ۱۱

 

 

 

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید