حمل خودرو در تبریز

 

 

شرکت پیشگامان رخش پارسیان با داشتن کادر مجرب و حرفه ای و همچنین دستگاه ها و تجهیزات استاندارد و پیشرفته آماده ی خدمت رسانی به هموطنان عزیز خود در شهر تبریز و سایر نقاط استان آذربایجان شرقی به منظور حمل خودرو در تبریز می باشد. در هر نقطه از استان آذربایجان شرقی که مشکلی برای خودرویتان پیش آمد و یا به هر دلیل دیگری نیاز به حمل خودو پیدا کردید، می توانید با شرکت حمل خودرو در تبریز، پیشگامان رخش پارسیان تماس گرفته تا از خدمات حمل خودروی ما برخوردار شوید.

 

حمل خودرو در تبریز

 

حمل خودرو تبریز

حمل خودرو در تبریز ممکن است به هر دلیلی برای هر فردی مورد نیاز شود. از جمله خدمات حمل خودرو در تبریز در شرکت پیشگامان رخش پارسان موارد زیر هستند:

حمل خودرو تصادفی در تبریز

حمل خودرو صفر کیلومتر در تبریز

حمل خودرو مسابقه در تبریز

حمل خودرو کارکرده در تبریز

حمل خودرو لوکس در تبریز

حمل خودرو به مراکز بیمه در تبریز

حمل خودرو به تعمیرگاه در تبریز

حمل خودرو به نمایندگی در تبریز

حمل خودرو وارداتی

حمل خودرو به مراکز تعویض پلاک

و ...

 

حمل خودرو شبانه روزی در تبریز

تمامی خدمات حمل خودرو در تبریز توسط شرکت پیشگامان رخش پارسیان به صورت شبانه روزی انجام می شود. پس هر زمان که احتیاج به حمل خودرو پیدا کردید بدون توجه به ساعت می توانید با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت خود را به شما رسانده و خدمات حمل خودروی شما به محل مورد نظرتان را به انجام برسانیم.

 

حمل خودرو از تبریز به تهران

از دیگر خدمات شرکت پیشگامان رخش پارسیان حمل خودرو از تبریز به تهران و همینطور حمل خودرو از تهران به تبریز می باشد. البته در نظر داشته باشید که خدمات حمل خودرو در تبریز فقط محدود به حمل خودرو از تبریز به تهران نیست و برای حمل خودرو از تبریز به تمام نقاط کشور عزیزمان می توانید با ما در تماس باشید.

 

هزینه حمل خودرو در تبریز

هزینه حمل خودرو در تبریز در شرکت پیشگامان رخش پارسیان با توجه به عوامل مختلفی تعیین می گردد و نمی توان مبلغ ثابتی برای آن در نظر گرفت. اما به شما اطمینان می دهیم که این هزینه بسیار مناسب می باشد. جهت اطلاع از هزینه حمل خودرو در تبریز با شماره های ما که در زیر آمده است تماس بگیرید.

 

شماره حمل خودرو در تبریز

برای برخورداری از خدمات حمل خودرو در تبریز در شرکت پیشگامان رخش پارسیان با شماره های زیر در تماس باشید.

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

آدرس : تهران ، تهرانسر ، بلوار لاله ، نبش نفت شمالی ، پلاک ۱۷۴، طبقه ۶ ، واحد ۱۱

 

 

 

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید