حمل خودرو در تهران

 

 

این روز ها هر خانواده ای در تهران حداقل یک خودرو دارد و بدون شک حداقل یک بار به حمل خودرو در تهران نیاز پیدا کرده است. شما از همان ابتدای خرید خودرو به حمل خودرو در تهران نیاز پیدا می کنید؛ چرا که خودروی خریداری شده توسط شما باید از نمایشگاه یا نمایندگی خودرو به درب منزل شما منتقل شود که این انتقال خودرو بر عهده شرکت های حمل خودرو در تهران می باشد.

 

حمل خودرو از تهران به شهرستان

شرکت پیشگامان رخش پارسیان با داشتن شعبه های متعدد در در تمام نقاط کشور که شعبه اصلی آن در تهران قرار دارد؛ خدمات حمل خودرو از تهران به شهرستان و بالعکس را به همشهریان و هموطنان عزیز خود ارائه می دهد.

 

حمل خودرو در تهران

 

حمل خودرو تهران

شرکت پیشگامان رخش پارسیان یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در زمینه حمل خودرو در تهران است و شما عزیزان با خیال آسوده می توانید حمل خودرو در تهران را به ما بسپارید. ما نیز به پاس اعتماد شما عزیزان تضمین می کنیم که با کم ترین هزینه حمل خودرو در تهران و بالاترین کیفیت، خدمات حمل خودروی شما را به عهده بگیریم.

 

خدمات حمل خودرو در تهران

از جمله خدماتی که در شرکت پیشگامان رخش پارسیان که در زمینه حمل خودرو در تهران فعالیت می کند؛ به همشهریان عزیز ارائه می گردد، عبارتند از :

*حمل خودرو در تهران و حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه جهت تعیین خسارت

*حمل خودرو در تهران و حمل خودروهای معیوب به نمایندگی ها و تعمیرگاه ها جهت انجام تعمیرات

*حمل خودرو در تهران و حمل خودروهای لوکس، کلکسیونی، رالی و مسابقه ای

*حمل خودرو در تهران و حمل خودرو به منظور مسافرت

*حمل خودرو در تهران و حمل خودروهای وارداتی به مراکز تعویض پلاک

*حمل خودرو در تهران و حمل خودروهای صفر کیلومتر و تحویل به نمایندگی یا مشتری

 

حمل خودرو شبانه روزی در تهران

خدمات حمل خودرو در تهران در شرکت پیشگامان رخش پارسیان به صورت شبانه روزی به همشهریان عزیز ارائه می گردد. بنابراین به  صورت شبانه روزی می توانید با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

 

هزینه حمل خودرو در تهران

لازم به ذکر است که تمامی خدمات حمل خودرو در تهران در شرکت پیشگامان رخش پارسیان همراه با بیمه و بارنامه دولتی صورت می پذیرد. برای اطلاع از هزینه حمل خودرو در تهران با شماره های زیر در تماس باشید.

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 

 

حمل خودرو به تهران ، حمل اتومبیل در تهران ، حمل اتومبیل تهران ، شرکت حمل خودرو در تهران ، شرکت حمل خودرو تهران ، هزینه حمل خودرو تهران ، حمل خودرو تهران مشهد ، حمل خودرو شبانه روزی تهران ، حمل خودرو از تهران

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

آدرس : تهران ، تهرانسر ، بلوار لاله ، نبش نفت شمالی ، پلاک ۱۷۴، طبقه ۶ ، واحد ۱۱

 

 

 

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید