خودرو بر در ارومیه

 

شهر زیبای ارومیه در استان آذربایجان غربی یکی دیگر از شهرهایی است که شرکت پیشگامان رخش پارسیان انواع خدمات خودرو بر در ارومیه را به هموطنان خود در این استان و شهر ارائه می دهد. جابجایی و انتقال خودرو در ارومیه در شرکت پیشگامان رخش پارسیان توسط خودرو بر های استاندارد و تجهیزات به روز انجام شده و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می گردد.

 

خودرو بر در ارومیه

 

خودرو بر ارومیه

خدمات خودرو بر در ارومیه به تمام نقاط کشور اعم از خودرو بر از تهران به ارومیه و بالعکس و یا سایر نقاط کشور ارائه شده و در سریع ترین زمان ممکن قابل انجام است. اگر قصد جابجایی خودرو در ارومیه چه به صورت درون شهری و چه به صورت برون شهری دارید، با اطمینان خاطر از قیمت و کیفیت مناسب با ما تماس بگیرید.

 

کفی خودرو بر در ارومیه

سوار کردن خودرو بر روی خودرو بر توسط تجهیزات مختلفی انجام می گیرد. کفی یکی از این تجهیزات است که خودرو روی آن قرار می گیرد و سبب می شود که آسیبی به خودرو وارد نشود. کفی خودرو بر به صورت هیدرولیک بوده یعنی متحرک است که باعث می شود به راحتی خودرو روی آن قرار گیرد.

 

هزینه خودرو بر در ارومیه

در واقع به طور دقیق نمی توان هزینه خودرو بر در ارومیه را مورد بررسی قرار داد، چرا که برآورد هزینه خودرو بر به عوامل مختلفی بستگی دارد که پس از مشخص شدن این عوامل هزینه آهن تعیین می گردد. بنابراین برای اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه خودرو بر در ارومیه با ما در تماس باشید.

 

شماره خودرو بر در ارومیه

برای انجام خدمات خودرو بر در شرکت پیشگامان رخش پارسیان کافیست با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

آدرس : تهران ، تهرانسر ، بلوار لاله ، نبش نفت شمالی ، پلاک ۱۷۴، طبقه ۶ ، واحد ۱۱

 

 

 

 

 

تلفن ثابت : ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۳۱ - ۰۲۱۴۴۵۸۹۳۴۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۵۵۲۲۹۶۷

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید